home historia obiekty forum linki
docz do nas
aktualnoci o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Obecny czas: 08 Maj 2024, 01:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: wyjazdy!
PostWysłany: 30 Sty 2009, 20:27 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Na fotografii w spódnicy szalikowej stoję obok znakomitego showmana żużla.Nie jest to Skóra , nie jest to Slamer...A kto? Zgadnijcie. Zdjęcie jest zrobione 17 maja w Poznaniu po turnieju...to był wspaniały wyjazd...po raz pierwszy stałam na bramce i sprawdzałam karnety oraz bilety!Za tę robotę dostałam okolicznościowa koszulkę i bransoletkę uprawniająca do wejścia na bankiet i do parkingu.Uwielbiam kulisy zawodów.Czy ktoś ma jakiś fajny wyjazd w pamięci i chciałby podzielić się wrażeniami? ;)

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 01 Lut 2009, 12:38 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Relacja z Sanoka autorstwa Jawki jest już w odpowiednim dziale na stronie. W galerii znajduje się także kilka zdjęć z tego lodowego weekendu.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 01 Lut 2009, 20:57 
;) .. spodnica bombowa ... ;)


........

o rany ... ciagle wpisywanie kodu potwierdzajacego to jest masakra :cry:


Góra
  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 02 Lut 2009, 02:09 
Ice Racing Sanok Cup
Byliście w domu turysty przy ulicy Mickiewicza?? Może to wy gadaliście po angielsku przez pól nocy na końcu korytarza na pierwszym piętrze przy stoliku obok okna??? Miałem tam pokój nr 119 i nie mogłem zasnąć.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 02 Lut 2009, 14:18 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
To nie my.My mieszkalismy w 226 na drugim piętrze i gadalismy po rosyjsku z Olegiem Dosajewem i jego żona Galiną bo też mieszkali na drugim piętrze.Na pierwszym piętrze mieszkali holendrzy od Johna Tuinstry...., ja nie mam nic współnego z tymi hałasami. Szłam spać jak Bóg przykazał o 1.00.Może jeszcze wariowali ludzie z Torunia bo grali w pokera do 3.00 ale w pokojach .Grali też w kreski na laptopie na III piętrze na korytarzu ale im szybko bateria padła.Wiem że hałasowała Unia Tarnów z II piętra gdy rozchodziła się po pokojach... :mrgreen:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 07 Lut 2009, 07:21 
Nie mówię o hałasach, ale jeden z opisywanych gości miał taki tembr głosu, że nawet mówiąc szeptem był głośny. Co do Olega Dosajeva widywałem go na śniadaniu rano w restauracji. Ale wyjazd i tak był spoko. Byłem tam już 3 raz i tym razem było the best


Góra
  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 07 Lut 2009, 07:29 
Jeśli chodzi o zdjęcie i showmena jest to niezapomniany Józef Jarmuła Świętochłowice go znają


Góra
  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 07 Lut 2009, 17:36 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
:D Hej, hej, zgadłeś Speedway Fan Świony! To Józek Jarmuła! Przyjechał do Poznania z Raciborza nie Iveco, nie Mercedesem, nie Volkswagenem .....tylko Trabantem Combi....Tak się ciesze że pogadamy po śląsku z ekipą balową ze Świętochłowic już niedługo!To znaczy wy będziecie gadać a ja słuchać z otwarta gębą! :lol:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 08 Lut 2009, 10:42 
Józek Jarmuła chyba zawsze będzie jeździł trabantem. Jak byłem jakieś 2 może 3 lata temu w Częstochowie na Gali Lodowej Sławka Drabika też przyjechał trabantem. Zaprezentował się w jazdach pokazowych na lodzie. Miał ze sobą jeszcze stary motocykl ze stojącym silnikiem. Ubrany był w skórę pamietającą jeszcze początki speedwaya w Polsce. nie wspomnę o goglach czy kasku typu nocnik.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 03 Kwi 2009, 17:32 
jawka napisał(a):
Może jeszcze wariowali ludzie z Torunia bo grali w pokera do 3.00 ale w pokojach .Grali też w kreski na laptopie na III piętrze na korytarzu ale im szybko bateria padła.


Toż my grzeczni byliśmy! :D hihi
Wszyscy w jednym pokoju :D
a 3.00... przyjmijmy to za wersję oficjalną :D

Tak poza tym... spódnica niczego sobie, ale... niezmiernie brakuje mi tam... Apatora... ;/ może następnym razem?

A w ogóle ostatnio odwiedziliśmy Twoje Gniezno i... mimo, że okazało się, że się wybraliśmy na trening Startu, bardzo miło wspominam tę wycieczkę... :) Nie myślałam, że tak miło zostaniemy przyjęci przez kilku przedstawicieli tegoż miasta. :D

Pozdrawiam i... do zobaczenia gdzieś na trasie. :D

- Kalina vel kora


Góra
  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 04 Kwi 2009, 01:10 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Ohoho, któz tu sie zalogowal, Kora...Szalik Apatora mialam w ubieglym roku na spódnicy na balu a w tym roku chcialam przewietrzyc inne szaliki...literki polskie mi nie wchodza bo mam komputer po naprawie. Wlasciwie wszystkie czesci sa nowe i zniknela mi cala galeria.To straszne...nie napisalam bloga w terminie, wstyd.Ale wytrzymalam tydzien bez internetu.Kora, w Gnieznie trafilas na chlopcow z SGIF, dlatego byli mili.Gdybyscie natkneli sie na Dzielasa i lysego to dostalibyscie w czapke albo stek wyzwisk. Jak bylam w 2003 roku w ekipie warszawskiej dwoma samochodami to Rafal dostal w leb na pierwszym luku i musial isc do klatki a mnie jakis smarkacz chcial zerwac z szyi szalik Gwardii.Gniezno slynie z chuliganstwa i zaslepienia niestety. W Sanoku bylo fajnie i dziekuje ci za zalatwienie lokum w Domu Turysty. Co do inauguracji w Roosterze to - jak Wojtek sie poswiecil i nie jedzie do Gniezna to ja tez sie poswiece i zostane w Warszawie.Poza tym szmal. Na komputer poszlo 800 zlotych i musze ograniczac wyjazdy.Do Bydgozczy na Kryterium Asow zabrali mnie znajomi za symboliczna cene za benzyne i moglam sobie pozwolic na ten wyjazd.Konrad i Krzysiek z Torunia trzymali nam dobre miejsca i chwala im za to. My wpadlismy na stadion na koniec prezentacji. Droga dluzyla sie niesamowicie przez ruch wahadlowy miedzy Plonskiem a Toruniem...Ledwo zdazylismy choc wyjechalismy o 11.00 z Warszawy....Zreszta musze miec material na nowy felieton...zaraz sie za niego zabieram.Fajnie ze tu jestes, Kora! :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 06 Kwi 2009, 22:37 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Lut 2009, 20:49
Posty: 185
Tak, tak ... spodniczka jest przednia .. ale z Apatorem to juz bylaby cud, miod - palce lizac.

_________________
Apator "K", Apator "S" Apator Mistrzem Polski jest ..... ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 06 Kwi 2009, 22:59 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
a ten znowu swoje.... :? wczoraj jeden z apatorowców - wygnańców miał szalik na szyi w Roosterze! Mało ci, Greg? :lol:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 07 Kwi 2009, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Lut 2009, 20:49
Posty: 185
Szalik szalikiem ale spodnica to spodnica :-)))) Bez Apatora sie nie liczy :-PPPP

_________________
Apator "K", Apator "S" Apator Mistrzem Polski jest ..... ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 10 Kwi 2009, 21:55 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Szaliki szalikami a to jest temat "wyjazdy".Miałam napisać w blogu o wyjeździe do Bydgoszczy na Kryterium Asów ale komputer miał awarię tygodniową ( tydzień bez neta, masakra - kafejka internetowa mnie ratowała wieczorami ale to to samo co zacisze domowe) więc nic nie upisałam. Teraz napisze. Może Tomek Wawa dołoży swoje wspominki o wyjeździe ...No więc: nie lubię takich wyjazdów prosto z samochodu na trybunę, widzisz stamtąd małe ludziki na motorkach, pomachasz, popiszczysz a po zawodach buch - do wozu i hajda do Warszawy. :| Ja lubi.e kulisy, łazić po parkingu przed zawodami, po zawodach w warsztacie powąchać płynu do mycia szprych i obsługiwać wajhę do mycia pokrowców pod ciśnieniem, poplotkować z mechanikami.... a na tym kryterium Asów tyle mojego co sobie popatrzyłam z Manim na park maszyn z góry przez siatkę jak małpa w ZOO.Fajne towarzystwo miałam - Mani, Sylwia i ich drugie połówki.No i samochód full wypas.Mknął jak krążownik szos amerykańskich. Tyle że te szosy to porażka. Między Płońskiem a Toruniem staliśmy kilkanaście razy na ruchu wahadłowym...koledzy stwierdzili że pobiliśmy rekord świata w jak najwolniejszym tempie jazdy z Warszawy do Bydgoszczy... :cry:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 23 Kwi 2009, 01:48 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Lut 2009, 20:49
Posty: 185
Bo do Torunia przez Plock sie jezdzi ... ostatnio .. :-).

A tak z innej manki ... to ...

Nie ma to jak wyjazdy z "jajem". "Jajo" to nic innego jak powiazanie przyjemnego z ...

number 1 ... zapoznaniem sie, z miescowa ludnoscia

number 2 ... wypiciem jakiegos piwa i w tym czasie ... """" patrz number 1"

number 3 ... przy pomocy ludnosci zapoznanej w numberach 1 i 2 - zwiedzenie miejscowych .... dla zwyklych turystow niedostepnych ... miejsc :-)

number 4 ... rozstanie sie z miejscowymi .. bez dawania w morde!!! .... i obranie wlasciwego kierunku ... :-) ... w kierunku .. KLATKI.

number 5 ... w klatce jak w klatce - doping do upadlego ... - niech wiedza "chamy" kto tu rzadzi :-)

number 6 ... odrzucamy i to celnie ... wszelkie kamienie .... tudziez butelki .. do ich wczesniejszych wlascicieli. W koncu kamienie to nie zloto ... a butelki .. hmmm ... trzeba je oddac ... nas jeszcze stac na kaucje ... prawda ..? ...

number 7 ... zagluszamy caly stadion ... to nie wazne, ze ich sila

number 8 ... zagluszamy caly stadion ... i ... robimy ... fale

number 9 ... zagluszamy caly stadion ... i .. dziekujemy za wygrany mecz ...

a jak ... przegrany ..? ...

tez dziekujemy ... w koncu ... BEDZIE REWANZ ;)

number 10 ... nie, nie ... walimy do "naszych" ... aby ...

echhhh ...

bo jeden za wszystkich ... a wszyscy za jednego ...

:-)

...

ale to tylko takie moje podejscie ...

_________________
Apator "K", Apator "S" Apator Mistrzem Polski jest ..... ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 23 Kwi 2009, 19:07 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Widzę Greg że po północy łapiesz wenę literacką.... :lol: Najbardziej podoba mi się number 2,5 i 10. :D Co do numer 6 to protestuję przeciwko rzucaniu czymkolwiek, w końcu "popieram akcję stop chamstwu na stadionach"!!! :) Dzięki twoim wywodom mam pomysł na następny felieton. Mam nadzieje że w sobotę ukaże się na stronie! :roll: Oczywiście o wyjazdach i pasji kibicowania! :twisted:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 15 Maj 2009, 19:27 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Sporo czasu minęło od tych wpisów a zdążyłam już po Kryterium Asów być w Grudziądzu i Tarnowie na meczach ligowych Startu Gniezno no i teraz 17 maja wybieram się do Torunia na mecz z Falubazem.Będzie to historyczny wyjazd kibiców warszawskich.Bo od kilku ładnych lat nie było żadnego wyjazdu autokarowego, tak licznego. Ostatni autokar był biały i nowoczesny, zawiózł nas do Opola na baraże WKM w październiku 2002...Już nie mogę się doczekać do niedzieli! Planuje tez wskoczyć do Poznania na Golęcin 31 maja.Mam dzień wcześniej spotkanie mojej klasy licealnej 35 lat po maturze.Tak więc będę w Gnieźnie 30 maja a 31 w Poznaniu.Może pięć wyjazdów na wiosnę to dosyć mało ale odkuję się w wakacje!Aha, wstąpię też do Trzemeszna do Tadzinka Cieślewicza po drodze.To tata Dawida, Tomka i Marka - Cieloków naszych kochanych. Obiecał doprowadzić nasza stowarzyszeniową Jawkę do używalności.Rozmawialiśmy o tym wstępnie w Tarnowie ale krótko. Musze kuć żelazo póki gorące. Chcemy żeby w kąciku żużlowym w Roosterze nasz piękny brudny motocykl od czasu do czasu zawarczał na Krakowskim Przedmieściu i owionął widzów swoim cudownym zapachem metanolu! :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 06 Cze 2009, 12:30 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Ja to powinnam jakiś dziennik Bridget Jones pisać.Nikt mi nie odpowiada więc dale będę sobie snuć, może mi ktoś jakiś pomysł podrzuci na "blog Jawki" bo o wszystkim już pisałam: o wyjazdach, o credo kibica, o pokazie, o Ukrainie.... :? Więc w kwestii wyjazdów mam za sobą Toruń (nasz autokarowy wyjazd) oraz Poznań 31 maja ale lało więc jadę 7 czerwca jeszcze raz. Zjazd klasowy wypadł świetnie, pokaz mody też.Reportaż na Yu -tubie oglądam codziennie . W Trzemesznie niestety nie mogłam się wyrwać z balu do Cieślewiczów bo byłam rozrywana towarzysko i byłoby nietaktem spier.....Dziewczyny z mojej szkoły - nasze nowe warszawskie podprowadzające - prosiły mnie żeby zabrać je na jakieś zawody żużlowe.Czy ktoś ma jakiś pomysł? Częstochowa albo Łódź czy Lublin bo bliżej....samochodem czy pociągiem kto by z nami pojechał, w kupie raźniej! :lol:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 07 Cze 2009, 20:10 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Teresa, jak wrócisz z Poznania, to zdaj relację!

Żałuję, że nie mogłem jechać, ale jutro punkt ósma muszę być w jak najlepszej formie. Tak szczerze, to miałem nadzieję, że mecz znowu będzie przełożony i juz następnym razem będę mógł pojechać:)

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Edited by InServ Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group