home historia obiekty forum linki
docz do nas
aktualnoci o nas blog ekonomia speedwaya napisali o nas Galeria
Obecny czas: 01 Maj 2024, 23:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 28 Paź 2009, 21:21 
Offline

Dołączenie: 30 Sty 2009, 12:55
Posty: 129
jawka napisał(a):
Naj, fajne fotki!Bliskie spotkania z Duńczykami w markecie, ha,ha! :) Jakże ty te flaszki w skarpetkach przemyciłeś, tak pytam technicznie na przyszłość...bo mi wyczesali Bollsa... :cry:

sorry - oczywiście pomyłkę strzeliłem w poście wyżej - to nie były dwie ćwiartki tylko po dwie 'małpki" :| w skarpetę wchodzą po jednej na nóżkę jak to mówią - ale dobry patent i sprawdzony też jest z zawinięciem napoju w kocyk - ani tego nie wymacają, ani nie wykryją przy rutynowym skanie plecaka typu "może pan/pani otworzyć plecak" - "mogę mam długopis i kocyk" - "aha to proszę" ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 28 Paź 2009, 23:16 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2009, 16:31
Posty: 271
Miejscowość: Warszawa
Zdradzacie wszystkie przyborniki kibica :lol:

_________________
papiak1969
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 23 Lis 2009, 22:57 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
No to teraz szykuję się do napisania felietonu na temat "Jak poznałam Papiaka czyli zakończenie sezonu w Roosterze!" ;)

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 20 Sty 2010, 15:01 
Offline

Dołączenie: 06 Kwi 2009, 15:23
Posty: 55
Grzaniec galicyjski to jest to!
A ja gratuluje felietonu i doboru zdjęć:)))))))!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 20 Sty 2010, 16:42 
Malutkie sprostowanie. Heinz Goldi jest Szwajcarem mimo, że spikerzy usilnie powtarzali, że jest Austriakiem.


Góra
  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 21 Sty 2010, 00:23 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Faktycznie, Szwajcar, miałam przed nosem program z portretami zawodników i jak byk jest czerwona flaga z białym krzyżykiem nad Goldim.Chyba byłam zmęczona pisząc nocą ten felieton ale chciałam na świeżo napisać a nie wymęczyć tekst po tygodniu...Przepraszam za pomyłkę! :oops:
A Agnieszce dziękuję za podsunięcie pomysłu na tytuł! :D Dzisiaj sobie obejrzałam zawody na TVP Sport w internecie - link jest na http://www.iceracing.pl. Na żywo to było to! :lol:

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 17 Kwi 2010, 16:13 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Co do mojego ostatniego felietonu o Anicie- "Jej pierwszy raz" to szkoda ze nie zgodziła się na opublikowanie zdjęcia z szalikiem przy samochodzie. Anita jest bardzo fotogeniczna ale nie jest taką stukniętą ekshibicjonistką jak ja...i trzeba było uszanować jej wolę. Szkoda....Ale na pewno poznacie ją, drodzy bywalcy śp. Roostera - na oglądaniu zawodów sezonu 2010 w pubie na Ursynowie! :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 17 Kwi 2010, 22:40 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2009, 16:31
Posty: 271
Miejscowość: Warszawa
Teresa .... nie mogła byś jeszcze przywieść tych podprowadzających z Gniezna? ;)

_________________
papiak1969
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 17 Kwi 2010, 23:31 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
papiak1969 napisał(a):
Teresa .... nie mogła byś jeszcze przywieść tych podprowadzających z Gniezna? ;)


Przecież najładniejsza z nich już dwa razy była w Warszawie:)

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 18 Kwi 2010, 00:04 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2009, 16:31
Posty: 271
Miejscowość: Warszawa
Wojciech_Jankowski napisał(a):
papiak1969 napisał(a):
Teresa .... nie mogła byś jeszcze przywieść tych podprowadzających z Gniezna? ;)


Przecież najładniejsza z nich już dwa razy była w Warszawie:)



Która ? Jak zwykle mnie coś ominęło :(

_________________
papiak1969
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 18 Kwi 2010, 20:24 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
papiak1969 napisał(a):
Wojciech_Jankowski napisał(a):
papiak1969 napisał(a):
Teresa .... nie mogła byś jeszcze przywieść tych podprowadzających z Gniezna? ;)


Przecież najładniejsza z nich już dwa razy była w Warszawie:)



Która ? Jak zwykle mnie coś ominęło :(


Pooglądaj zdjęcia w naszej galerii albo na ścigaczu.

http://www.zuzel.waw.pl/index.php?id=10&ac=29
http://www.scigacz.pl/Rozstrzygniecie,konkursu,Otomoto,pl,i,zapowiedz,sezonu,zuzlowego,na,Mlocinach,12381.html

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 18 Kwi 2010, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Jak to "która"? Iza . Była na pokazie mody w maju i teraz na otwarciu wystawy na Młocinach. Kuba oddał jej swój pokój bo spała u nas, na pozostałe trzy dziewczyny nie mam miejsca chyba że ty Papiak się zaoferujesz. Przyjechałaby Kinga - ta z długimi nogami bo od trzech lat razem kibicujemy ramię w ramię w Start Gniezno Internet Fans, Angelika - blondyneczka z lewej bo jest bliską przyjaciółką Izy i kibicowałyśmy na Golęcinie oraz Julita - czarnulka, raz tylko z nią gadałam ale na pewno by przyjechała.Mam z nimi kontakt na Facebooku. Odpowiednia okazja niech się nadarzy - to dopiero dziewczyny pokażą w Warszawie choreografię z parasolkami.... :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 18 Kwi 2010, 23:30 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2009, 16:31
Posty: 271
Miejscowość: Warszawa
jawka napisał(a):
Jak to "która"? Iza . Była na pokazie mody w maju i teraz na otwarciu wystawy na Młocinach. Kuba oddał jej swój pokój bo spała u nas, na pozostałe trzy dziewczyny nie mam miejsca chyba że ty Papiak się zaoferujesz. Przyjechałaby Kinga - ta z długimi nogami bo od trzech lat razem kibicujemy ramię w ramię w Start Gniezno Internet Fans, Angelika - blondyneczka z lewej bo jest bliską przyjaciółką Izy i kibicowałyśmy na Golęcinie oraz Julita - czarnulka, raz tylko z nią gadałam ale na pewno by przyjechała.Mam z nimi kontakt na Facebooku. Odpowiednia okazja niech się nadarzy - to dopiero dziewczyny pokażą w Warszawie choreografię z parasolkami.... :D


Unii Leszno dla Gniezna to raczej nie zostawię 8-) ale ....zawsze możesz na mnie liczyć. Jakoś się na pewno dogadamy. Czy Kinga to jest ta piękna dziewczyna która stoi pierwsza z prawej strony?

_________________
papiak1969
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 19 Kwi 2010, 00:29 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Kinga dopiero maturę zdaje w maju,na Boga, Papiak.... to ta pierwsza z prawej, zgadza się, ale co na to Basia 1974? Bierzesz wszystkie cztery panny ? A za ten typer Daugavpils- Start 56-34 to masz ode mnie ...no...klapsa. :?

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 26 Cze 2010, 23:38 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Ponieważ nikt nie komentuje i nic się tu nie dzieje to ja napiszę że zostałam zaproszona przez lubelskich kibiców zamieszkałych w stolicy - na wyjazd do Krakowa w niedzielę 27 czerwca. Poznaliśmy się bliżej na wyjeździe do Torunia na GP i patrzcie państwo - jak miło....Ponieważ było jedno wolne miejsce w samochodzie to z przyjemnością skorzystam.Chętnie spotkam się z niebiesko - żółto - białymi (kolejność właściwa?....) kibicami bo szykuje się inwazja na Nowa Hutę że ho, ho. Trzy busy.Będzie cała ekipa z zeszłorocznej wyprawy do Piły.Ja zamówiłam relację SMS - owa z Gniezna i pozostaje mi tylko patrzeć na ekranik. Wyjazd do Gniezna pociągiem to masakryczny powrót o 6.00 na Centralny w poniedziałek.A ja nie mam laby jeszcze, mimo wakacji - jeszcze tydzień studiów od 9.00 do 17.00.Ale za to jaka będę mądra.....No nic, następne felietony mam w głowie i podczas wakacji się posypią jak ulęgałki....robaczywe,ha,ha!Pozdrawiam wszystkich kibiców i cieszę się że znów zobaczę stadion na Wandzie. Ostatnio byłam na reaktywacyjnym meczu w sierpniu w zeszłym roku i nie wierzę własnemu szczęściu że znów tam będę. Uwielbiam małe kameralne stadiony, bez tego całego blichtru z zakazem palenia i numerowanymi siedzonkami.... :D :D :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 15 Gru 2010, 23:29 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 29 Sty 2009, 01:00
Posty: 453
Teresa zaczyna już powoli czuć atmosferę lodowego szaleństwa. Czy udziela się ona innym?

Kiedyś pojawiła się propozycja organizacji wyjazdu do Sanoka. Możemy się tego podjąć. Pytanie tylko, czy będzie jakiekolwiek zainteresowanie.

_________________
Ze sportowymi pozdrowieniami,
Wojciech Jankowski
w.jankowski@zuzel.waw.pl
www.wtswarszawa.pl
http://www.zuzel.waw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 16 Gru 2010, 15:07 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Sty 2009, 16:52
Posty: 416
Miejscowość: Warszawa
Myślę, że 20 osób do busa by się znalazło. Tylko nie wiem czy to się będzie kalkulować bo trzeba kierowcy noclegi i żarcie zapewnić.

My z Agnieszką na 95% się wybieramy, niezależnie czy to razem, czy samemu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 26 Lip 2011, 00:46 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Zima minęła, wiosna za nami, lato w pełni, jak ten czas leci. Podczas tegorocznego sezonu natrzaskałam około 40 zdjęć siodełek motocykli żużlowych! Łazi się po tych parkingach Gniezna, Krakowa, Opola.... :D Ale będzie materiał na kolejny felieton, ha, ha! "Co żużlowiec ma pod tyłkiem" . Może być czy zbyt wulgarnie to brzmi? :D :D :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 04 Kwi 2012, 00:12 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
Znów minęła jesień, zima i wiosna puka do okien a ja zostałam gwiazdą seniorskich spotów reklamowych Start Gniezno. Napiszę o tym w najbliższym felietoniku , spróbuję jeszcze przed meczem inauguracyjnym w Lany Poniedziałek.Moja druga młodość Start Gniezno....fajne ! :D

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: wyjazdy!
PostWysłany: 08 Wrz 2012, 19:01 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: 27 Sty 2009, 22:43
Posty: 309
W poniedziałek 10 września o godz. 21.20 ląduje samolot z Londynu z Rafałem Wilkiem na pokładzie.Fajnie byłoby powitać go na Okęciu z flagami polskimi, w szalikach biało - czerwonych, "Sto lat" mu zaśpiewać . Wiem że będzie kilku kolegów z Lublina, bo Rafał był trenerem Motoru. Co wy na to? :D :D dwa uśmieszki bo dwa złote medale olimpijskie!

_________________
Start Gniezno Pany
Czerwono - czarne szatany!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Edited by InServ Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group